Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Цибуля

Сорт озимої цибулі короткого світлового дня, призначеної для посіву восени і перезимівлі у відкритому грунті. Форма цибулини округла, вагою 110-120 грам, м’якоть кремового кольору, забарвлення сухих лусок - жовте, на смак ніжна. Сорт призначений для отримання раннього збору зеленої маси та цибулин у технічній та біологічній стиглості. Висівається у другій половині серпня − початку вересня. Рекомендована густота - 800 тис. рослин на гектар.

Витривалий сорт, призначений для збору зелених листків, багатий на вітамін С. Висівається з весни до першої половини липня, врожай із пізніших посівів збирається на наступний рік вже ранньою весною. Цибулю можна розмножувати вегетативним методом − діленням куща в липні − серпні.

Середньостиглий, високоврожайний сорт для весняного вирощування в однорічниій культурі з насіння і з цибулі-саджанки. Забарвлення сухих лусок темно-червоне з фіолетовим відтінком, соковитих - біле з фіолетовим епідермісом. Цибулини плоско-округлої форми, вагою до 110 грам, добре зберігаються, придатні для використання в свіжому вигляді і для переробки, мають пікантні смакові якості. Посів насіння проводять рано навесні у вологий грунт на глибину 1-2 см з шириною міжрядь 25-30 см. Вегетаційний період - 120-130 днів.

Дуже врожайний сорт, придатний для вирощування у теплицях і у відкритому грунті. Листки світло-зеленого кольору, середньої довжини, покриті восковим нальотом, широкі у діаметрі, мають гострий смак, містять багато вітаміну С. Вегетаційний період до першого зберігання 110 днів. Збір за вегетацію можна декілька разів повторювати. Сорт добре переносить зиму. Рекомендовано висівати навесні або восени, схема висадки 20х10 см.

Пізньостиглий сорт цибулі овально-видовженої форми. Діаметр цибулини - 5 см, довжина - 12-14 см, вага - 160-165 г. Цибулини міцні, з світло-коричневим кольором сухих лусок. Сорт придатний для довготривалого зберігання. Вегетаційний період - 129-132 днів.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам