Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Редиска

Напівпізній сорт з відмінними смаковими властивостями, призначений для вирощування у відкритому грунті навесні й восени. Коренеплід округлий, світло-жовтого кольору, з тонкою шкірою та солодко-гострою м’якоттю. Сорт стійкий до утворення пустот, стрілкування та розтріскування. Під плівку висівається з березня, у відкритий грунт − з квітня до кінця травня або з 3-ї декади липня до кінця серпня. Період вегетації − 34-38 днів.

Універсальний сорт, призначений для вирощування протягом року. Коренеплід кулеподібний, темно-червоного кольору, великий, з білою, ніжною на смак м’якоттю. Сорт стійкий до стрілкування. Посів проводиться з березня. Вегетаційний період – 33-37 днів. Рекомендована густота – 200-300 рослин на кв.м.

Ранньостиглий сорт, призначений для вирощування під плівкою і для раннього вирощування у відкритому грунті. Коренеплід циліндричної форми довжиною 6-8 см, масою 18-25 грам, червоний з білим кінчиком. В закритому грунті висівається з кінця лютого, у відкритому грунті - з кінця березня до половини квітня. Вегетаційний період від висіву 32-35 днів.

Напівранній сорт, призначений для вирощування навесні в різних видах теплиць, а також у відкритому грунті. Плоди кулеподібної форми, яскраво-червоного кольору, з білою, соковитою, без пустот, м’якоттю. Сорт стійкий до одерев’яніння. Період вегетації − 32-35 днів. Рекомендована густота − 250-350 рослин на кв.м. Висівається у теплицях з 1-ї половини лютого, у відкритий грунт - з березня.

Ранньостиглий, універсальний, високоврожайний сорт, призначений для вирощування в скляних і плівкових теплицях. Корнеплід округлої форми, яскраво-червоного кольору, м’якоть біла, ніжна на смак. Сорт стійкий до розтріскування та одерев’яніння коренеплодів. В закритий грунт висівається з половини лютого, у відкритий грунт − під плівку - в березні-квітні. Період вегетації 22-25 днів.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам