Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Капуста

Пізньостиглий гібрид, призначений для довготермінового зберігання (7-8 місяців). Головка овальна, дуже щільна, середніх розмірів, вагою 2,4 – 3,0 кг, смакові якості добрі. Вегетаційний період від посіву 160-170 днів, від висадки розсади 135-145 днів. Гібрид стійкий до розстріскування навіть при тривалому перебуванні на полі і до основних збудників хвороб капусти. Схема висадки розсади 50 х 50 см.

Середньостиглий гібрид, призначений для споживання в свіжому вигляді та квашення. Гібрид придатний для весняного вирощування як з розсади, так і з прямого висіву. Головка середніх розмірів, світло-зеленого забарвлення, округлої форми, середньої твердості, з ідеальною внутрішньою структурою, вагою 1,7-2,2 кг. Вегетаційний період від висадки розсади 75-80 днів. Схема висадки розсади 50 х 50 см.

Пізньостиглий сорт, призначений для довготермінового зберігання і споживання в свіжому вигляді. Головка округла, добре закрита, надзвичайно щільна і не має внутрішніх пустот, середніх розмірів, вагою 2-3 кг. Сорт добре переносить осінні заморозки, стійкий до розтріскування, не вибагливий до поливу. Вегетаційний період від висадки розсади 145-150 днів.

Середньостиглий гібрид з округлими головками, масою 2,0-2,5 кг, призначений для збирання урожаю з половини липня до кінця серпня. Головка добре закрита, з малим внутрішнім качаном. Капуста призначена для споживання в свіжому вигляді, для квашення і для недовготривалого зберігання (до 30 днів). Вегетаційний період від висадки розсади 85-90 днів. Рекомендована густота 40-50 тис. рослин на гектар.

Ранньостиглий гібрид, призначений для споживання в їжу, вирощується під плівкою та ранньою весною у відкритому грунті. Головка середніх розмірів, плескато-овальної форми, середньої щільності, вагою 0,8-1 кг. Гібрид стійкий до розстріскування, переносить понижену температуру, що дає змогу щонайскоріше висаджувати  розсаду у відкритий грунт.

Вегетаційний період від висадки розсади 60-65 днів. Рекомендована густота висадки 65-70 тис. на гектар.

Пізньостиглий високоврожайний сорт, призначений для споживання у свіжому вигляді, переробки(квашення) та зберігання. Головка від середнього до великого розміру вагою 3-5 кг, добре закрита, плоско-округлої форми з середнім внутрішнім качаном, в розрізі − біла. Стійка до розтріскування. Добре переносить невеликі заморозки. Вегетаційний період від висаджування розсади 140-150 днів.

Ранньостиглий сорт, призначений для споживання у свіжому вигляді, промислової переробки і нетривалого зберігання. Головка середніх розмірів, щільна. Крім основної головки утворює невеликі бокові відростки. Сорт стійкий до стрілкування. Призначений для літнього і осіннього збору. Вегетаційний період від висадки розсади становить 65 − 75 днів. Рекомендована схема посадки 60 х 50 см.

Середньопізній сорт, придатний для поступового збирання урожаю. Рослина з товстим стеблом середньої висоти (110-125 см). Тверді  зелені качанчики ростуть щільними рядами. Сорт відрізняється високою морозостікістю. Вегетаційний період від посіву до збирання врожаю складає 150-160 днів. Рекомендована схема 60 х 50 см.

Пізньостиглий сорт, призначений для прямого використання в їжу, заморожування та зберігання. Стеблеплід великий, білого кольору, соковитий, з ніжним смаком, стійкий до одерев’яніння. Маса плоду 3-5 кг. Вегетаційний період від посіву до збирання 130-150 днів. Рекомендована схема 40 х 40 см.

Пізньостиглий сорт, призначений для збору врожаю осінню, безпосереднього вживання в їжу та зберігання. Стеблеплід фіолетовий, округло-плоский, м’якоть біла, соковита, з ніжним смаком.

Сорт стійкий до одерев’яніння та розтріскування. Вегетаційний період до посіву 115-130 днів.

Середньопізній сорт. Листки зелено-фіолетового кольору, гофровані, кучеряві, після перших заморозків листки набувають інтенсивного синьо-фіолетового кольору. Капуста добре переносить мороз до −18°С, тому збирання можна проводити до самої весни. Для отримання розсади висів проводиться до самої весни. Для отримання розсади висів проводиться з січня. У відкритий грунт висівається з квітня. Висота рослин 80-120 см. Вегетаційний період від посіву до початку збирання 120 днів.

Середньостиглий сорт призначений для безпосереднього вживання в їжу та нетривалого зберігання. Головка середньої величини, бочковидної форми, світло-зеленого кольору, добре закрита, з хорошою внутрішньою структурою. Маса головки більше 1кг. Висів у відкритий грунт проводиться з першої половини липня. Рекомендована схема висадки 30 х 20 см. Період вегетації 58-65 днів.

Ранньостиглий сорт призначений для вирощування розсадно у відкритому грунті. Рослина низькорослого типу, з коротким зовнішнім качаном. Головка малих розмірів, добре закрита, середньої щільності, в розрізі світло-жовтого кольору. Сорт має високу стійкість до стрілкування. Вегетаційний період від висаджування розсади 70-75 днів.

Середньостиглий сорт цвітної капусти, призначений для збору урожаю в кінці літа, на початку осені. Головка біла, з вираженою бугристістю, прикрита прямостоячими листками темно-зеленого кольору. Вегетаційний період від висадки розсади 70-75 днів. Рекомендована густота висадки − 40 тис. р. на 1 га.

Пізньостиглий гібрид, призначений для довготривалого зберігання. Головки невеликого розміру, яйцеподібної форми, темно-фіолетового кольору, дуже щільні, вагою 1,9 − 2,3 кг. Вегетаційний період − 125-135 днів від висадки розсади. Рекомендована схема посадки − 50 х 50 або 50 х 60 см.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам