Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Благодійність

З 27 по 31 травня в Ялті проходив IV Міжнародний музичний конкурс дитячого виконавчого мистецтва «Восхождение».
З кожним роком не тільки збільшується число його учасників, а й розширюється географія − Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Вірменія, з'являються нові номінації − «Гітара», «Ансамблі», запрошуються нові члени журі.

читати далі...

15 жовтня в рамках III Аграрної бізнес-зустрічі партнерів проекту «Зелена Карта України» та компанії «Захист Рослин 2000» у м.Ялта  відбулася благодійна акція. На ній було зібрано кошти на допомогу в лікуванні 23-и річного Дмитра Левченка.

читати далі...

В цьому році Компанія «Захист рослин 2000» 01.06.11 вирішила провести благодійний захід на міжнародний День захисту дітей для Смілянського дитячого будинку-інтернату. Таким чином, 1 червня 2011 року в місті Сміла були подаровані іграшки (качелі напільні та висячі, футбольні та волейбольні м’ячі...

читати далі...

Благодійність проекту «Зелена Карта України»20.12.2010 в рамках проекту «Зелена Карта України» відбувся благодійний захід до Дня Святого Миколая.

В цьому році Компанія «Захист Рослин 2000» вирішила на кошти, які зібрали на черговій бізнес-зустрічі «Відкривай свій магазин – зароби на лімузин» 10-12 вересня 2010 року...

читати далі...

Проект «Зелена Карта України» підготувала наступний подарунок на міжнародний День захисту дітей для дитячого будинку Київської області (засоби на який було зібрано на зустрічі Наглядацької ради проекту ЗКУ). Київську область представляє ТОВ «Аналіт − Сервіс» Федорчук Андрій Володимирович, який і вручав подарунки дітям.

читати далі...

Міжнародний день захисту дітей1 червня 2010 року  - Міжнародний день захисту дітей.
Ми, дорослі, в цей особливий день календаря ще раз повинні задуматися про те, чи все зробили для підростаючого покоління, адже захист дітей – це турбота про фізичне і духовне здоров'я кожного маленького громадянина нашої країни.

читати далі...

Проект «Зелена Карта України» підготувала наступний подарунок для дитячого будинку Донецької області (кошти на який було зібрано на зустрічі партерів проекту ЗКУ) на зимові Новорічні свята 2010 року. Донецьку область представляє ВостокХімАгро Алексєєв Андрій Олексійович, який саме і вручав подарунок дітям.

читати далі...

Благодійність

Нагадаємо, що на бізнес – зустрічі партерів проекту «Зелена Карта України» 5-6 вересня був розіграний плазмовий телевізор серед всіх областей України, переможцем лото реї стала Львівська область, представник якої – Приватне підприємство «Бонус», на чолі з директором  Цюпкою Віктором Зіновійовичем.

читати далі...

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам