Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Огірок

Середньоранній гібрид. Вегетаційний період від сходів до масового плодоношення 45-55 днів. Плоди корнішонного типу, світло-зелені, великобугорчаті, формуються з самого початку росту. Збір плодів необхідно проводити при досягненні довжини 7-8см, так як вони схильні до переростання по товщині. Гібрид стійкий до комплексу захворювань огірків. Використовується для консервації, соління та споживання у свіжому вигляді.

Надранній високоврожайний бджолозапильний гібрид для відкритого грунту. Зеленець довжиною 6-10 см, типу корнішон, без гіркоти. Плоди добре зберігаються та транспортуються на великі відстані, не втрачають товарних та смакових якостей. Придатний для споживання у свіжому вигляді, консервування. Стабільно плодоносить при підвищенних температурах. Стійкий до ураження хворобами.

Раньостиглий, бджолозапилюваний, високорожайний сорт. До початку плодоношення 45-50 днів після появи сходів. Зеленець овально-циліндричний, завдовжки 12-16 см. Призначений для консервування, соління та свіжого споживання. Культура вибаглива до тепла, вологи та родючості грунту. Добре реагує на органічні і мінеральні добрива.

Середньоранній гібрид. Вегетаційний період від сходів до плодоношення 45-55 днів. Зеленець овально-циліндричної форми, крупнобугорчатий, вирівняний, довжиною 9-14см, масою 90-120г, відмінного смаку. Плоди гарно зберігаються при транспортуванні. Використовується для засолу, консервації та споживання у свіжому вигляді.

Ранній високоврожайний бджолозапильний гібрид для вирощування у відкритому ґрунті та під плівкою. Від сходів до першого збирання 45-48 днів. Зеленець видовжений, світло-зелений, середньогорбкуватий, чорношипий, 9-11 см, вагою 90-110 г. Має високу стійкість проти пероноспорозу. Ранній і дружний урожай. Придатний для соління та споживання у свіжому вигляді. Культура вибаглива до тепла, вологи та родючості ґрунту.

Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 42-50 днів. Плоди крупнобугорчаті, зеленого кольору, довжиною 9-11см, діаметром 4-5см, масою 90-120г, вирівняні по формі, відмінних смакових та товарних якостей. Гібрид ціниться за високу врожайність та одночасне достигання плодів. Використовують для споживання у свіжому вигляді консервації та засолу.

Ранній гібрид для відкритого грунту. Перший збір плодів настає через 40-45 днів після появи сходів. Високопродуктивний, з дружньою віддачею урожаю. Плоди овально-циліндричної форми з горбкуватою поверхнею та високими смаковими якостями, без гіркоти. Характеризується стійкістю до комплексу хвороб і не потребує інтенсивного хімічного захисту.

Раньостиглий, бджолозапилюваний високоврожайний сорт. Плодоносить на 40-55 день після появи сходів. Зеленець великоробкуватий, світло-зеленого кольору, завдовжки 11-15 см, масою 100-200г. Призначений для свіжого споживання та засолювання. Культура вибаглива до тепла, вологи та родючості грунту. Добре реагує на органічні і мінеральні добрива. Висівати після загрози заморозків, коли грунт прогріється до 10-12°С. Норма висіву 0,2-0,5 г/м2, глибина 3-4 см. У фазі 1-2 листків формувати густоту рослин.

Ранньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до першого збору 45-47днів. Тривалість плодоношення до 50 днів. Зеленець видовжено-овальний, довжиною 10-12см, діаметром до 4см, масою 80-90г, з чіткими світлими смугами до половини довжини. Смакові якості високі. Сорт гарно витримує пониження температури. Рекомендується для засолу, консервації та споживання у свіжому вигляді.

Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до плодоношення 45-50 днів. Плід крупнобугорчатий, овально-циліндричної форми, інтенсивно-зеленого кольору зі світлими смугами, довжиною 10-12см, масою 80-120г, без порожнин, відмінних смакових якостей. Цей гібрид приємно здивує Вас раннім та рясним врожаєм. Використовується для споживання у свіжому вигляді, засолу та консервації.

Пізньостиглий сорт для відкритого грунту. До початку плодоношення 58-60 днів. Зеленець завдовжки 11-12 см. Рекомендований для споживання у свіжому вигляді, соління та консервування. Культура вибаглива до тепла, вологи та родючості грунту. Добре реагує на органічні і мінеральні добрива. Висівати після загрози заморозків, коли грунт прогріється до 10-12 °С. Норма висіву 0,2-0,5 г/м2, глибина 3-4 см. У фазі 1-2 листків формувати густоту рослин.

Ранній гібрид з жіночим типом цвітіння. Від сходів до збору врожаю 45-48 днів. Довго плодоносить за рахунок віддачі врожаю на головному стеблі й формуванню великої кількості плодів на бічних погонах. Гарні, вирівнені огірочки, довжиною 10-12 см, дуже міцні, хрумкі і ароматні, без гіркоти й порожнеч. Плоди відмінних смакових якостей, гарно підходять для засолювання й маринування. Стійкий до несправжньої борошнистої роси й бактеріозу.

Ранньостиглий сорт. Період вегетації від сходів до початку збору 45-50 днів, при літньому висіві 30-35 днів. Плоди овально-циліндричні, великобугорчаті, чорношипі, довжиною 9-12см, масою 70-130г, зеленого кольору зі світлими смугами до середини довжини. Смакові якості свіжих та консервованих плодів відмінні. Рекомендується для засолу, консервації та споживання у свіжому вигляді.

Партенокарпічний гібрид. Вегетаційний період від сходів до плодоношення 40-45 днів. Плоди великобугорчаті, темно-зеленого кольору зі світлими смугами, довжиною 12-15см, масою 120-140г, без гіркоти. Формування плодів починається з самого початку росту. Гібрид відрізняється високою врожайністю до 20кг/кв.м. Вирощується у відкритому ґрунті, в скляних і плівкових теплицях. Використовується для споживання у свіжому вигляді, засолу та консервації.

Ранньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 45-50 днів. Рослина компактної форми, основне стебло коротке. Зеленець видовжено-яйцеподібний, з бугорчатою поверхнею, довжиною 9-12см, масою 110-130г. Смакові якості плодів гарні. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді, засолювання та консервування.

Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 40-45 днів. Рослина кущового типу. Плоди овальної форми, великобугорчаті, хрусткі, інтенсивно-зеленого забарвлення, довжиною 8-9см, масою 60-100г, відмінного смаку. Ціниться гідрид за одночасну віддачу врожаю та високу товарність. Використовується для споживання у свіжому вигляді та консервації.

Середньопізній сорт. Період від сходів до початку плодоношення 45-60 днів. Плоди видовжено-овальної форми, великобугорчаті, чорношипі, зеленого кольору, масою 70-100г, довжиною 9-13см, діаметром 3,5-5см. Характеризуються високими смаковими якостями. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді, засолу та консервації.

Середньоранній сорт. Період вегетації від сходів до плодоношення 45-50 днів. Плід видовжений, великобугорчатий, темно-зелений, довжиною 5-10см, масою 60-80г, без гіркоти, хрусткий, зберігає при засолюванні натуральний колір зеленця. Має гарні смакові якості у свіжому вигляді, особливо рекомендується для консервації та засолу. Сорт стійкий до комплексу захворювань.

Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 40-45 днів. Плоди темно-зеленого забарвлення, великобугорчаті, довжиною 10-12см, масою 70-80г, щільні, гарного смаку. Гібрид відрізняється доброю транспортабельністю та стабільними врожаями однорідних за розміром плодів. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті та плівкових наметах. Використовується для споживання у свіжому вигляді та консервації.

Середньоранній гібрид. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 50-55 днів. Плоди циліндричні, слабобугорчаті, довжиною 9-12см, масою 90-110г. Гібрид ціниться за вирівняність плодів, відмінні товарні та засолювальні якості. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті та весняних плівкових наметах. Використовується для споживання у свіжому вигляді, консервації та засолу.

Середньоранній гібрид. Вегетаційний період від сходів до плодоношення 45-55 днів. Плоди корнішонного типу, довжиною 7-8см, великобугорчаті, насичено-зеленого забарвлення з восковим нальотом. Гібрид стійкий до багатьох захворювань огірків і може вирощуватись без використання хімічних засобів захисту. Використовується для консервації, засолу та споживання у свіжому вигляді.

Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 42-45 днів. Плоди зеленого кольору, довжиною 9-10см, масою 90-100г, без гіркоти, високих товарних якостей, добре витримують транспортування. М’якуш хрусткий та ароматний. Рекомендується вирощувати для отримання ранньої товарної продукції. Використовується для засолу, споживання у свіжому вигляді та консервації.

Середньоранній гібрид. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 48-55 днів. Плід циліндричний, великобугорчатий, чорношипий, довжиною 9-13см, масою 100-120г, не жовтіє. Гібрид ціниться за одночасне формування врожаю. Вирощується у відкритому ґрунті та плівкових теплицях. Використовується для засолу, консервації та споживання у свіжому вигляді.

Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до плодоношення 45-50 днів. Плоди циліндричні, зеленого кольору, масою 70-120г, довжиною 9-11см, не схильні до пожовтіння. Гібрид стійкий до низьких температур, що дає можливість отримати більш ранню продукцію, вирощуючи його в плівкових наметах. Використовується для споживання у свіжому вигляді, консервації та засолу.

Середньоранній гібрид. Вегетаційний період від сходів до плодоношення 45-55 днів. Плоди короткі, циліндричні, зеленого кольору, великобугорчаті. Збір плодів необхідно проводити при досягненні довжини 7-8см, так як вони схильні до переростання по товщині. Гібрид цінується за здатність до регенерації, що дає можливість продовжити термін збору зеленців до пізньої осені. Використовується для консервації, засолу та споживання у свіжому вигляді.

Середньопізній сорт, від сходів до першого збирання 55-65 днів, високоврожайний сорт. Призначений для вирощування у відкритому грунті. Рослина сильноросла. Не любить загущення. Зеленець видовжений, темно-зелений, масою 120-180 г. Смакові якості добрі. Придатний для соління та використання у свіжому вигляді. Культура вибаглива до тепла, вологи та родючості грунту.

Середньостиглий гібрид. Період від сходів до плодоношення 50-55 днів. Плоди темно-зеленого кольору зі світлими смугами, великобугорчаті, хрусткі, довжиною 8-12см, масою 70-120г, відмінного смаку, генетично позбавлені гіркоти. Гібрид стійкий до комплексу захворювань. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді, консервації та засолу.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам