Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

"Захист Рослин 2000" підтримала IV Міжнародний музикальний конкурс дитячого виконавчого мистецтва «Восхождение»

 

З 27 по 31 травня в Ялті проходив IV Міжнародний музичний конкурс дитячого виконавчого мистецтва «Восхождение».
З кожним роком не тільки збільшується число його учасників, а й розширюється географія − Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Вірменія, з'являються нові номінації − «Гітара», «Ансамблі», запрошуються нові члени журі. Цього року його склад, до якого входять професори і доценти всіх Музичних Академій Україні, став інтернаціональним, так як поповнився чудовим музикантом з Білорусі.

 

        

 

Урочисте відкриття конкурсу відбулося в Концертному залі Ялтинського центру культури. З напутнім словом до учасників конкурсу звернувся священик собору Олександра Невського отець Кирило.

На адресу конкурсу надійшли вітальні телеграми від міністрів культури України і Криму. На завершення конкурсу відбувся святковий концерт переможців минулих років у супроводі Севастопольського муніципального симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента − заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Державної премії Криму Володимира Кіма.

 

     

 

Цього року для участі в конкурсі в Ялту приїхало більше 150 дітей, не враховуючи концертмейстерів, педагогів та батьків. Конкурсні прослуховування проходили у номінаціях: фортепіано, струнно-смичкові інструменти, духові та ударні, гітара, ансамблі. Рівень виконавчої майстерності конкурсантів цього року був дуже високим, багато його учасників − переможці різних міжнародних конкурсів. Наприклад, віолончеліст з Одеси Микола Любенко. На конкурсі «Восхождение» він підтвердив свій високий професійний рівень, заслужено здобувши Диплом Першого ступеня.

 

Після закінчення конкурсних прослуховувань членами журі були проведені майстер-класи для учасників конкурсу, а також педагогів та учнів ялтинських музичних шкіл. Заняття проходили в Ялтинській музичній школі ім. Спендіарова. Професори ділилися своїм досвідом, розкривали педагогічні секрети, допомагаючи юним музикантам вдосконалювати володіння музичними інструментами.

 

        

 

Віковий ценз учасників конкурсу був широким від 5 до 17 років. А рівень їх майстерності був настільки високим, що членам журі доводилося розділити перші місця між кількома учасниками. Найбільшу головну премію − Гран-Прі − голова журі Тетяна Кім оголосила після гала-концерту лауреатів. Її володарями заслужено стали Олена Аракелян та Олексій Сулима − учасники фортепіанного ансамблю з Кривого Рогу.

 

Заключний гала-концерт переможців конкурсу «Восхождение» 2012 року пройшов на найкращій сцені міста − в театрі Чехова. Двадцять юних талановитих музикантів, які отримали першу премію, подарували Ялті весняне свято спілкування з вічним і прекрасним, показали всім нам силу волі і прагнення до досконалості.

 

        

 

Фінансову підтримку конкурсу надали меценати, і в першу чергу Компанія «Захист рослин 2000» в особі її Генерального директора Ганзенко Олександра Костянтиновича. Завдяки їхній допомозі на Урочисте Відкриття був запрошений симфонічний оркестр і це безумовно стало окрасою концерту і гідним Відкриттям конкурсу.

Завдяки фінансовій підтримці компанії «Захист рослин 2000» лауреатам конкурсу були вручені ексклюзивні сувеніри у вигляді пам'ятної тарілки з логотипом конкурсу «Восхождение». Ці подарунки будуть довгий час нагадувати їм про чудове свято високого мистецтва і незабутній час, проведений в Ялті.

 

        

 

Будь-який музичний конкурс визначає своїх лауреатів, і все ж таки головним переможцем завжди залишається музика − найдивніше і найчарівніше мистецтво! В історії людства зникали цілі цивілізації, руйнувалися архітектурні шедеври, старіли живописні полотна, а музика завжди залишалася молодою. Навіть якщо вона написана багато століть назад, як тільки до неї торкається рука музиканта, вона народжується знову і кожен раз свіжо і неповторно. І так буде вічно! Чи це не чудо!

 

   
     
��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам