Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Сяйво

 

Поверхнево-активна речовина: етоксилат ізодецилового спирту, 90%.

 

Упаковка: 5мл

 

Поверхнево-активна речовина (прилипач) − речовина, що зменшує поверхневий натяг розчину препарату, покращує змочування рослини та сприяє кращому проникненню діючих речовин у рослину.

 

Прилипач СЯЙВО призначений для кращого прилипання (кращого контакту препаратів з рослиною) та проникнення робочих розчинів пестицидів до рослин, у тому числі до таких, що мають восковий наліт (капуста, цибуля та ін.). Завдяки препарату СЯЙВО підвищується швидкість дії та ефективність пестицидів. Рекомендований до використання з фунгіцидами, гербіцидами та інсектицидами, що знаходяться у вигляді порошків, гранул, рідин.

 

Купить Сяйво (5 мл) в розницу

 

Застосування:

Вміст пакету розчинити в 1 відрі (8-10 л) робочого розчину пестицидів та провести обробку рослин, коренів, бульб. Слідкуйте за рівномірним покриттям рослин робочим розчином. Застосовуйте лише щойно приготований розчин! Для приготування робочого розчину не використовуйте харчовий посуд!

 

Токсичність: препарат 3-го класу небезпеки.

Заходи безпеки: під час роботи не палити, не пити, не споживати їжу. Обробку проводити в захисному одязі, гумових рукавичках, респіраторі чи марлевій пов'язці, окулярах.

Перша допомога: при попаданні препарату промити шкіру (очі) чистою водою та звернутися до лікаря.

Рекомендації щодо зберігання: зберігати в цілісній заводській упаковці, в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів, при температурі від

Термін зберігання - 5 років.

Виробник: ТОВ «Презенс» (Україна).

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам