Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Альфалип

 

Допоміжний засіб у формі рідини для застосування разом з робочою рідиною гербіцидів АЛЬФА-СТАР, АЛЬФА-МАЇС, КОНТРОЛЕР, РАМЗЕС, ОТАМАН


Упаковка: 25 мл.

Діюча речовина: Етоксилат нонилфенол – 985 г/л

Норма витрат робочої рідини: Альфалип застосовується у кількості 0,1% (100 мл/100 л води) за норми витрат робочої рідини 200–300 л/га. При обробітку з меншим об’ємом потрібно використовувати не менше 150 мл АЛЬФАЛиПА на гектар.

 

 

 

 

Купить альфалип (25 мл) в розницу

 

Механізм дії:

Прилипач АЛЬФАЛиП зменшує поверхневий натяг робочого розчину, забезпечуючи створення однорідної плівки на поверхні листків. Це сприяє кращому прилипанню гербіцида і його поглинанню рослиною. Таким чином, прилипач збільшує швидкість дії і ефективність гербіцида. Особливо великого значення це набуває в посушливі й холодні періоди, коли зменшується ріст бур’янів і погіршується їх змочування робочим розчином. Жорсткість води не впливає на ефективність прилипача. АЛЬФАЛиП сумісний з більшістю препаратів. АЛЬФАЛиП потрібно застосовувати тільки в баковій суміші з гербіцидами.

 

Переваги:

• Зменшення змивання робочої рідини опадами і сильною росою;
• Покращення рівномірності покриття робочою рідиною
поверхні обприскуваного листя бур’янів;
• Підвищення ефективності дії гербіцидів.

 

Загальні рекомендації:

Для приготування робочого розчину ємкість наполовину наповнюють водою, включивши мішалку, і поступово вливають пестициди. Мішалку зупиняють і додають АЛЬФАЛиП. Після цього знов включають мішалку і доливають воду в ємкість. Особливо рекомендується для застосування з гербіцидами в посушливих умовах, коли на полі є лише середньо чутливі бур’яни до застосованого гербіциду і бур’яни, що перебувають у перерослому або стресовому стані.

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам