Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Історія бренду

 

1998 ... Час важкий і неспокійний: валюта − в дефолті, економіка − в кризі, країна − в паніці. Чим запам'ятався цей рік? Вбивством голови нацбанку Україні Вадима Гетьмана? Новою Кримською Автономією з власною конституцією та урядом?

1998 став знаковим: новий склад Верховної Ради, усвідомлення нових правил післякризового бізнесу, зародження загальнонаціональних лідерів ринку на цивілізованих засадах.

Так було і з нами. В тихому й затишному місті Черкаси ми мріяли про новий «правильний» бренд, про появу компанії зі скромною назвою «Захист Рослин». Тому, на удачу, ми вибрали такий логотип: чотирилисна конюшина. Рідкісна в природі рослина приносить удачу, але також символізує Святу трійцю і головні духовні сили людини: віру, надію, любов. І наша задумка вдалася!

 

 

 

Одна пелюстка для слави, одна для багатства, одна для любові і одна для здоров'я!
За давньою легендою, людину, яка знайшла цей рідкісний екземпляр, з того моменту і назавжди переслідує везіння і успіх. Більш того, цей щасливець сам несе удачу всім, хто з ним зустрічається, співпрацює або просто знаходиться по сусідству.

 

І от, з бурхливого і смутного року компанія вийшла на старт і семимильними кроками почала свій славний шлях. Так, розвиток бренду ніколи не буває рівним і гладким, і на власному досвіді ми відчули правильність цього твердження. Ми розвивалися і набиралися досвіду, переконуючись у правильності ідеї нашого бренду. Були злети і падіння, але ми завжди залишалися чесними до своїх клієнтів і партнерів, виконуючи всі свої зобов'язання.

 

Як і раніше, так і сьогодні бренд «Захист Рослин 2000» впевнено йде вперед до нових вершин успіху.

 

Засновники бренду. У Вас виникає питання: Хто ми? Це − Олександр Ганзенко, Станіслав Мірза і Олександр Коптенко і пані удача. На превеликий жаль, Станіслава вже з нами немає, але його ім'я завжди буде жити в історії створення бренду.

 

Адже девіз нашої компанії залишається незмінним: «Ми працюємо, тому що є Ви!»

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам