Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Історія бренду

 

1998 ... Час важкий і неспокійний: валюта − в дефолті, економіка − в кризі, країна − в паніці. Чим запам'ятався цей рік? Вбивством голови нацбанку Україні Вадима Гетьмана? Новою Кримською Автономією з власною конституцією та урядом?

1998 став знаковим: новий склад Верховної Ради, усвідомлення нових правил післякризового бізнесу, зародження загальнонаціональних лідерів ринку на цивілізованих засадах.

Так було і з нами. В тихому й затишному місті Черкаси ми мріяли про новий «правильний» бренд, про появу компанії зі скромною назвою «Захист Рослин». Тому, на удачу, ми вибрали такий логотип: чотирилисна конюшина. Рідкісна в природі рослина приносить удачу, але також символізує Святу трійцю і головні духовні сили людини: віру, надію, любов. І наша задумка вдалася!

 

 

 

Одна пелюстка для слави, одна для багатства, одна для любові і одна для здоров'я!
За давньою легендою, людину, яка знайшла цей рідкісний екземпляр, з того моменту і назавжди переслідує везіння і успіх. Більш того, цей щасливець сам несе удачу всім, хто з ним зустрічається, співпрацює або просто знаходиться по сусідству.

 

І от, з бурхливого і смутного року компанія вийшла на старт і семимильними кроками почала свій славний шлях. Так, розвиток бренду ніколи не буває рівним і гладким, і на власному досвіді ми відчули правильність цього твердження. Ми розвивалися і набиралися досвіду, переконуючись у правильності ідеї нашого бренду. Були злети і падіння, але ми завжди залишалися чесними до своїх клієнтів і партнерів, виконуючи всі свої зобов'язання.

 

Як і раніше, так і сьогодні бренд «Захист Рослин 2000» впевнено йде вперед до нових вершин успіху.

 

Засновники бренду. У Вас виникає питання: Хто ми? Це − Олександр Ганзенко, Станіслав Мірза і Олександр Коптенко і пані удача. На превеликий жаль, Станіслава вже з нами немає, але його ім'я завжди буде жити в історії створення бренду.

 

Адже девіз нашої компанії залишається незмінним: «Ми працюємо, тому що є Ви!»

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам