Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Про компанію

 

Компанія «Захист Рослин 2000» − це дистриб'юторська компанія, яка понад 13 років здійснює оптові продажі засобів захисту рослин і насіння в дрібній і фермерської упаковці для агромагазинів і оптових покупців.

 

«Захист Рослин 2000» є засновником нового сучасного проекту «Зелена Карта України», який об'єднує незалежних партнерів з продажу засобів захисту рослин і насіння.

 

                                          

 

 

Місія бренду компанії «Захист рослин 2000» − забезпечити людей якісними і доступними за ціною товарами для отримання високого і екологічно чистого врожаю, застосовуючи при цьому новітні технології.
Ми працюємо, тому що є Ви!

 

Цінності компанії: відповідальність, відкритість, скромність, людяність, саморозвиток, успіхи в роботі.
Ми вважаємо, що наша головна сила − це робота КОМАНДОЮ! Найкраща компанія, де захочуть працювати Ваші діти. Шанс принести користь навколишньому середовищу і суспільству.

 

«Ми не виробляємо, але ми продаємо краще», тому компанія «Захист рослин 2000» впродовж багатьох років співпрацює і є офіційним дистриб'ютором компаній, які прагнуть до досконалості — це компанія «Презенс», «Укравіт», «БТУ-центр», а також маємо великий досвід оптових продажів препаратів мультинаціональних компаній, як: «Bayer», «Syngenta», «Sumi Agro», «BASF», «Monsanto».

                            

 

                                                                

                                

 

 

Cьогодні ми з упевненістю можемо заявити про свої нові конкурентні переваги:


1. досвід роботи на аграрному ринку з 1998 року;
2. справедливі ціни;
3. висока якість пропонованої продукції;
4. величезний асортимент;
5. ексклюзивні постачальники;
6. зареєстрована торгова марка;
7. застосування нових технологій в бізнесі;
8. ми відкриті до співпраці і партнерства;
9. ми відповідальні перед суспільством за свою соціальну діяльність;
10. ми дбаємо про охорону навколишнього середовища
11. офіс і сучасне складське приміщення (більше 1000 м2)

 

                  

 

                  

 

Компанія забезпечує своєчасну поставку замовлених товарів у будь – який куточок України.

У своєму асортименті більше 300 найменувань і фасовок засобів захисту рослин, понад 700 сортів високоякісних пакетованих насіння від українських та світових виробників:"НК Еліт", "Світязь", "Насіння України", "Алекс", "Російський город "," Аеліта "," Наско "," Гавриш "," Агро-Вест "," Moravo Seeds "," Clause "," Bejo Zaden "," Nunhems "," Syngenta "," Seminis "," Елітсортнасіння ", "Професійне насіння", "Захист Рослин 2000".

 

                                                            

                              

 

 

Найголовніший і найцінніший  наш активце наша команда. Це люди, які запалюють і люблять свою роботу, постійно підвищують свій професійний рівень і впевнено дивляться в майбутнє.

 

З надією на нові звершення, наша команда впевнено йде вперед. В планах впровадження інноваційних і творчих бізнес – ідей, розширення співпраці, як з агромагазінамі, так і з оптовими покупцями, продаж франшизи під брендом «Захист Рослин 2000», проведення тренінгів, семінарів і конференцій.

 

Компанія «Захист Рослин 2000» завжди буде показувати на ділі всю щирість нашого бренду, його індивідуальність і позитивний імідж.

 

Ми обіцяємо, що з нашою компанією, Ви відчуєте теплий вітер змін, наш світ стане теплішим і добрішим, а люди будуть вирішувати проблеми без проблем.

 

Про компанію Про компанію

 

 

НВК ПФ «Захист Рослин 2000»
Фізична адреса: 18000 м. Черкаси, вул. Смілянська, 130/5
т/ф (0472) 661-997, 384-777
E-mail: zr2000@bigmir.net
zr2000.com.ua

Мы стремимся, чтобы наш клиент был максимально доволен сотрудничеством с нами!

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам