Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Благодійність проекту «Зелена Карта України»

 

Проект «Зелена Карта України» підготувала наступний подарунок на міжнародний День захисту дітей для дитячого будинку Київської області (засоби на який було зібрано на зустрічі Наглядацької ради проекту ЗКУ). Київську область представляє ТОВ «Аналіт - Сервіс» Федорчук Андрій Володимирович, який і вручав подарунки дітям.

Таким чином, 1 червня 2010 року в місті Тетіїв були подаровані на суму 10  322 грн. господарські товари (тарілки, світильники), необхідний одяг (сарафани, джинси, шкарпетки, кофти і т.д.), будматеріали (лінолеум, плінтус) для поліпшення побуту і житлових умов Тетіївського дитячого будинку для дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківської опіки.

Адміністрація, колектив педагогів і діти були вдячливі  за подарунки і вручили лист подяки.

Інформацію про подальшу благодійну діяльність ми обов'язково будемо розміщувати на нашому сайті, слідкуйте за новинами.

Об'єднаємося і допоможемо дітям!

Тому що діти - наше майбутнє!

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам