Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Об'єднаємося і допоможемо дітям!

 

Міжнародний день захисту дітей1 червня 2010 року  - Міжнародний день захисту дітей.
Ми, дорослі, в цей особливий день календаря ще раз повинні задуматися про те, чи все зробили для підростаючого покоління, адже захист дітей – це турбота про фізичне і духовне здоров'я кожного маленького громадянина нашої країни.  Саме в ранні роки  відбувається формування особистості, і від того, наскільки гармонійно розвивається дитина, залежить його подальша біографія, доросле життя.

Яку зміну ми собі виховаємо - таким і буде майбутнє України. Саме тому особливій подяці заслуговують ті сім'ї, в яких діти ростуть в атмосфері любові і щирості, де їх оточують турботою і розумінням. Таких сімей – більшість, але поки існують інші приклади, ми не маємо права заспокоюватися. Давайте, докладемо всіх зусиль для забезпечення найголовнішого права дитини – права на гідне і щасливе дитинство. До цього чудового свята Проект «Зеленая Карта Украины» готує наступний благодійний подарунок, який отримають діти дитячого будинку в Київській області, кошти на який були зібрані на бізнес – сесії Наглядацької ради  проекту «Зелена Карта України». Відповідальний за це ТОВ «Аналіт - Сервіс», зокрема директор Федорчук Андрій. Ми хочемо запросити всіх прийняти участь в добродійності в кожному з міст і областей України. Давайте не будемо забувати про дітей і будемо пам'ятати про них не тільки в цей день року.

В цей святковий день хочемо побажати всім здоров'я і прекрасного настрою. Хай в кожному будинку лунають дитячі голоси, що наповнюють ваші серця відчуттям справжнього батьківського щастя!

 

Об’єднаємося та допоможемо дітям!

Тому що діти –  наше майбутнє!

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам