Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Об'єднаємося і допоможемо дітям!

 

Міжнародний день захисту дітей1 червня 2010 року  - Міжнародний день захисту дітей.
Ми, дорослі, в цей особливий день календаря ще раз повинні задуматися про те, чи все зробили для підростаючого покоління, адже захист дітей – це турбота про фізичне і духовне здоров'я кожного маленького громадянина нашої країни.  Саме в ранні роки  відбувається формування особистості, і від того, наскільки гармонійно розвивається дитина, залежить його подальша біографія, доросле життя.

Яку зміну ми собі виховаємо - таким і буде майбутнє України. Саме тому особливій подяці заслуговують ті сім'ї, в яких діти ростуть в атмосфері любові і щирості, де їх оточують турботою і розумінням. Таких сімей – більшість, але поки існують інші приклади, ми не маємо права заспокоюватися. Давайте, докладемо всіх зусиль для забезпечення найголовнішого права дитини – права на гідне і щасливе дитинство. До цього чудового свята Проект «Зеленая Карта Украины» готує наступний благодійний подарунок, який отримають діти дитячого будинку в Київській області, кошти на який були зібрані на бізнес – сесії Наглядацької ради  проекту «Зелена Карта України». Відповідальний за це ТОВ «Аналіт - Сервіс», зокрема директор Федорчук Андрій. Ми хочемо запросити всіх прийняти участь в добродійності в кожному з міст і областей України. Давайте не будемо забувати про дітей і будемо пам'ятати про них не тільки в цей день року.

В цей святковий день хочемо побажати всім здоров'я і прекрасного настрою. Хай в кожному будинку лунають дитячі голоси, що наповнюють ваші серця відчуттям справжнього батьківського щастя!

 

Об’єднаємося та допоможемо дітям!

Тому що діти –  наше майбутнє!

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам