Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Децис профі

 

Децис профі Контактно шлунковий інсектицид широкого спектру дії


Діюча речовина: дельтаметрин

Препаративная форма: водорозчинні гранули, 25%

Упаковка: 

 

Дія:

Препарат призводить до незворотних змін в нервовій системі шкідників, блокуючи нервову провідність. У препарату висока селективність до ентомофагів. Діє препарат вже через годину після застосування. Децис Профі НЕ фітотоксічен. Даних про виникнення резистентності немає. Препарат слід чергувати з іншими, у запобігання виникнення резистентності.


Купить децис профи (1 г) в розницу

 

Застосування:

Спочатку препарат при безперервному помішуванні розводиться в невеликій кількості води, після чого розбавляється водою до потрібного об'єму.

 

Для обробки 2-5 дерев досить розвести 1 грам Децис Профі в 10 літрах води. В залежності від оброблюваної культури, на 100м2 витрачається 7-14 літрів розчину. Для кімнатних квітів розводять 0,1 г препарату в 1 л води.

Культура Шкідники Норма витрати
Груша Яблунева, грушева, східна плодожерки 1 г на 10 л води на 2 - 5 дерев
Яблуня Листовійки, яблунева плодожерка
Слива Сливова і східна плодожерки
Томати Совки 0,35 - 0,5 г на 5 л води на 1 сотку
Капуста Совки, міль, білянки, блішки, попелиці
Пшениця озима Клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, п'явиці 0,35 г/сотка
Ячмінь ярий П'явиці, попелиці, блішки 0,4 г/сотка
Буряки цукрові Бурякові блішки, попелиця, довгоносики 0,50 - 1 г/сотка
Ріпак ярий та озимий Ріпаковий квіткоїд, пильщик 0,35 г/сотка
Горох Горохова зернівка 0,7 г/сотка

Обприскують в безвітряну погоду ввечері або вранці свіжоприготованим розчином, як тільки були виявлені шкідники. Листя потрібно змочувати рівномірно. Для зеленого горошку, моркви, кавунів, помідорів, тютюну та динь максимальна кількість обробок − 1. Для решти культур − 2. Тютюн останній раз обробляють за 2 тижні до збору врожаю; капусту, тютюн, дині, кавуни, морква за 1 день, інші культури − за місяць.

 

Сумісність:

Децис Профі можна поєднувати практично з усіма регуляторами росту, фунгіцидами та інсектицидами. Виняток − препарати з лужною реакцією. Перед змішуванням препаратів потрібно переконатися, що вони сумісні.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам