Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Осотин

 

Використовується для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними коренепаростковими проблемними бур'янами.


Діюча речовина: клопіралід, 750 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Упаковка: пакет, 2г

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Купить осотин (2 г) в розницу

 

Чим відрізняється від інших.

Використовується для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними коренепаростковими проблемними бур’янами. Препаративна форма препарату оновлена завдякисучасним поверхнево-активним речовинам та допоміжним компонентам. Препарат системної дії. Може бути використаний для створення бакових сумішей з метою максимального розширення спектру дії гербіцидів.

 

Спектр дії препарату:

Бур’яни чутливі до препарату: осот жовтий та рожевий, ромашка не пахуча(польова), кульбаба звичайна, подорожник, латук, гірчак(види), роман собачий, ромашка(види), волошка синя, жовтозілля, конюшина, горошок посівний, гірчак березко видний та ін.

Стійкі до гербіциду рослини: всі види злакових бур’янів, кукурудза, сорго, льон, буряки, цибуля, рослини родини капустяних (ріпак, капуста, суріпиця, гірчиця та ін.)

 

 

Культура Бур'яни Норма витрати препарату, кг/га
Норма витрати препарату, г/соткуМаксимальна кратність обробокТермін очікування до збирання врожаю, діб
Цукровий буряк Однорічні дводольні та багаторічні коренепаросткові (осот жовтий та рожевий, ромашка непахуча (польова), кульбаба звичайна, подорожник, латук, гірчак (види), роман собачий, ромашка (види), волошка синя, жовтозілля, конюшина та ін.
0,12 - 0,2
2 1 Не потребує

Особливості технології внесення:

Обприскування проводиться під час вегетації культури. Робочий розчин необхідно використати протягом кількох годин після приготування. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин. Найефективніший період для застосування − фаза інтенсивного росту бур’янів (осоти у фазі розетки, висотою не більше 20 см). Найсприятливіший період для використання препарату − тепла погода, при достатній вологості повітря і грунту. Оптимальна температура повітря від +10 до +23 °С.

 

Сумісність:

Препарат добре сумісний з інсектицидами Блискавка, Святогор, Ратибор, Жукомор, Еней; гербіцидами Зернодар, Оберіг, Оберіг Гранд, Промінь, Хлібодар, Цукровик, Чистець; фунгіцидами Амулет, Джерело, Чарівник; ПАР Сяйво. Якщо виникають сумніви щодо сумісності з іншим препаратом, рекомендуємо провести попередній тест.

 

Корисні поради від компанії Презенс Технолоджи.

Препарати з діючою речовиною клопіралід можуть застосовуватися при температурі 5-6°С, але бур’яни, які обробляються, повинні бути вегетуючими (знаходиться в стадії активного росту). Обробка при низьких температурах не впливає на ефективність дії препарату, а лише дещо збільшує тривалість настання загибелі бур’янів. Опади через 2 години після внесення гербіциду Осотин не впливають на його ефективність. Бур’яни припиняють ріст майже відразу після обробки. Видимі симптоми ураження починають з’являтися на 4-7 день (залежить від погоди та видової чутливості бур’янів до препарату). Повна загибель настає протягом 10-20 днів. Для кращого прилипання та проникнення робочого розчину до рослини рекомендується використовувати ПАР Сяйво.

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам