Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Зелена Карта України

 

"Зелена карта Україна" − новий сучасний проект незалежних партнерів з продажу ЗЗР та насіння в дрібній фасовці, засновником якого є компанія «Захист Рослин 2000».


Основна мета проекту – це ідея об’єднання компаній і магазинів України з продажу товарів для садівників та огородників у спільну професійну команду для досягнення максимального результату.

 

Місією проекту є розширення меж Вашого бізнесу і можливостей Вашої компанії реалізовувати глобальні проекти за межами ринку Вашого регіону.

 

 

Значення проекту "Зелена карта Україна" у Вашому житті.
Ми знаємо, що коли є підтримка, консультація та взаєморозуміння − легше жити і розвиватися. "Зелена Карта України" подарує Вам упевненість для нових досягнень і рішучість йти на обдуманий ризик. Діяти одному − важко, але з реальною підтримкою надійних партнерів зробити наступний врівноважений крок набагато легше.

 

І ми зробимо цей крок разом! Разом ми будемо вчитися, обмінюватися досвідом, розуміти і бачити своє життя з найкращої сторони. Новий, сучасний проект дасть Вам можливість досягти реальних результатів і направити свої думки і дії на поліпшення життя.

 

Отже ЗКУ − це об'єднання людей, які прагнуть отримувати від свого бізнесу максимум задоволення.Переваги участі в проекті ЗКУ:
- Збільшення обсягів продажів і, відповідно, стабільно зростаючий дохід;
- Обмін інформацією про наявність товару, його ціни і новинки;
- Навчання на спеціальних професійних тренінгах;
- Повна інформація щодо ліцензування нашої діяльності;
- Розміщення реклами в засобах масової інформації та в Інтернеті.Партнери ЗКУ − це бізнесмени, які твердо «стоять на ногах» або прагнуть до того, і успішно спрямовують свій впевнений погляд у майбутнє.
Ми хочемо разом з Вами жваво обговорювати в Інтернеті свої проблеми і перемоги, допомагати один одному вирішувати проблеми і невдачі.

Спілкування в колі однодумців, відпочинок разом − один з важливих критеріїв "Зеленої Карти Україна".
Коли Ви керуєте своїм бізнесом, кожен крок впливає на його успіх. Зробимо цей крок разом, адже'' Зелена карта Україна " − це спільний погляд у майбутнє!

 

 

Проект "Зелена карта Україна" найближчим часом переросте в гігантську організацію зі своїми правилами ведення бізнесу.

Ми чекаємо від Вас питань, пропозицій і зауважень.

 
Поспішайте приєднатися і розвиватися разом з нами! Якщо Ви з нами − Ви впевнений, рішучий і надійний партнер, у якого є прагнення досягати більшого!

 
АНКЕТА НА УЧАСТЬ В ПРОЕКТІ "ЗЕЛЕНА КАРТА УКРАЇНИ"

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам