Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Оплата і доставка

 

Шановні партнери та відвідувачі сайту!

   Зверніть увагу!!! Заявки на товар поштучно не приймаються. Товар відпускається упаковками (по 50, 80, 100 шт. і т.д., залежно від упаковки виробника).

Товар у роздріб можна придбати через наш інтернет - магазин ZR2000.com

 

Умови доставки та оплати товару.


  

Товар, що замовляється вами, ми відправляємо перевізниками в будь-яку точку України.

У міста України замовлення відправляються транспортними компаніями (Ваш час, Євро Експрес, Автолюкс, Нічний експрес, Нова пошта інші). Вартість пересилки оплачується безпосередньо замовником при здобутті товару. Оптимальне рішення для тих, хто цінує свій час. Термін доставки 1-2 дні з моменту отримання оплати за замовлення на розрахунковий рахунок. Дату відправки товару, номер декларації, а також суму до оплати за послуги транспортних фірм вам повідомить наш менеджер після відправки посилки.

 

1. Наложний платіж (оплата при отриманні товару).

Ви можете здійснити оплату за товар через водія тієї транспортної компанії, яка доставила ваш товар. Ви сплачуєте за товар, коли забираєте його на складі перевізника. Дану послугу можут предоставити коммпанії Інтайм та Нова пошта.

При такому способі оплати транспортні перевізники беруть 1% від вартості товару.

  

2. Безготівковий розрахунок.

При безготівковому розрахунку оплата за товар може бути здійснена в будь-якому відділенні банку. Всі необхідні реквізити на оплату вказуються в рахунку, висланому вам на ел. адрес або на факс. Рахунок має бути сплачений протягом 4-х банківських днів. В разі пізнішої оплати ми не гарантуємо наявність всього замовленого асортименту. Датою оплати вважається день отримання грошей на розрахунковий рахунок. Прохання відразу після оплати замовлення висилати нам лист з вказівкою номера замовлення, сплаченої суми, способу оплати, дати і часу платежу на наш ел. адрес   або зв'язатися з менеджером, з яким ви працюєте (розподіл менеджерів за регіонами Ви можете переглянути у розділі Контакти). 

 

Чому вигідно замовити у нас?


1. У нас тільки оригінальний товар
2. На весь асортимент є сертифікат якості
3. Справедлива ціна
4. Можливість повернення або обміну товару
5. Допомога у реалізації залишків
6. Різноманітна система оплати (на вибір)
7. Можливість замовлення як он-лайн, так і по телефону
8. Відправлення накладних, сертифікатів якості та рекламної продукції разом з товаром.

 

Зверніть увагу! Поштою ми товар не відправляємо!

 

 На всі запитання ми завжди раді відповести по тел. (0472) 384-777

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам