Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Тарацид

 

ТарацидНатуральний шприц – гель від садових і домашніх мурашок та тарганів.

 

Упаковка: 15 мл, 30 мл.

Склад: борна кислота, мука з трав: живокості і болиголов, харчовий атрактант і функціональні добавки.

 

 

Купить тарацид (30 мл) в розницу

 

Ефективна принада, з’їдаючи яку комахи гинуть самі й смертельно заражають своїх родичів.
Має природний запах. Обробка може проводитися без евакуації людей із приміщення.
Безпечний для людей і свійських тварин. Щоб уникнути випадкового вживання людиною, містить гіркі добавки.
Легко наноситься у важкодоступні місця й легко видаляється з поверхні, не залишаючи слідів.
Діє протягом тривалого періоду (від 6 місяців до 1 року).

 

Рекомендації щодо застосування. Проти тарганів і домашніх мурашок:

Розкрийте упаковку, нанесіть гель пунктиром на місця проживання, скупчення або пересування комах. Для знищення тарганів обробіть місця їх скупчення, пересування до їжі й води – під раковиною, плінтуси, стики кахельних плит, вентиляційні віддушини, водопровідні й опалювальні труби й інші місця. Нанесіть гель смужками по 2 см х інтервалом 2 см. При високій чисельності тарганів – 1 упаковка на 10 кв .м. При невеликій чисельності тарганів нанесіть 2 см гелю з інтервалом 4-6 см (1 упаковка на площину близько 20 кв. м.). Для знищення мурашок використовуйте гель на шляхах їх пересування («доріжок») з інтервалом 4 см між смужками гелю. Один шприц-дозатор 10 мл розрахований на площину 15-20 кв. м. поверхні, що обробляється. Загибель тарганів настає на 1-5 добу, мурашок – на першу добу. Повторні обробки рекомендується проводити не раніше, ніж через 4-5 тижнів.

 

Проти садових мурашок:

Для боротьби з мурашками на садовій ділянці розмістить крапки або смужки гелю на стовбурах дерев, також нанесіть гель на листки картону, які розмістіть на мурашних «тропах» і навколо мурашника. Для знищення  мурашок, що заповзають на нижні поверхні будинків і дачних будиночків, гель наносять по периметру приміщення пунктирною лінією: 2 см гелю – 6 см необробленої поверхні. Для кращого ефекту рекомендується обробити приміщення як по внутрішньому периметру, так і зовні. Намагайтеся уникати попадання на гель вологи й пилу. Повторна обробка рекомендується у випадку змиву гелю із появою нової колонії мурах, але не раніше ніж через 5 тижнів, тому що склад зберігає свою дію до 1 місяця.

 

Запобіжні заходи:
-    використовувати й зберігати окремо від харчових продуктів у прохолодному місці, недосяжному для дітей і свійських тварин;
-    при попаданні гелю на шкіру рекомендується ретельно промити її водою;
-    після обробки вимити руки з милом.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам