Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Медвецид

 

Медвецид Медвецид Захист рослин від ведмедика (капустянки) не менше 20 діб.

 

Упаковка: 100 г (80 шт. у ящику)

Медвецид – це єдиний зареєстрований на Україні препарат від ведмедика, який  має Висновок державної санітарно – епідеміологічної експертизи.

 

Купить медвецид (100 г) в розницу

 

Революційність і ультрасучасність - його головні відмінні риси. При створенні цього справжнього українського препарату від ведмедика, капустянки та інших шкідників використовувалися найкращі здобутки світової аграрної індустрії.

 

Медвецид Медвецид

Препарат Медвецид – це потужна зброя від ведмедика, капустянки та різних видів шкідників на вашому городі. При випробуванні Медвецида досліди показали, що препарат  надійно захищає: овочеві, квіткові культури, суницю та картоплю.

Секрет ефективної дії препарату Медвецид в унікальному, екологічно – чистому рецепті приготування приманки. Завдяки цьому, ведмедик швидко знаходить приманку в землі та з великим задоволенням з’їдає її. Достатньо однієї гранули препарату для того, щоб шкідник загинув після з’їдання приманки.

Препарат Медвецид має низьку норму витрат, завдяки цьому знижується забруднення навколишнього середовища та не наносить шкоди ґрунтовій мікрофлорі.

Неповторно ефективний склад, екологічно чиста сировина, ексклюзивна упаковка ТМ «Зелена Карта України», унікальна система захисту від підробок - всі ці компоненти стали основою цього особливо ефективного препарату, який фахівці виробництва в місті Харків і Проект «Зелена Карта України», який являється ексклюзивним дистриб’ютором з продажу, з любов'ю представляють споживачам.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам