Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Медвецид

 

Медвецид Медвецид Захист рослин від ведмедика (капустянки) не менше 20 діб.

 

Упаковка: 100 г (80 шт. у ящику)

Медвецид – це єдиний зареєстрований на Україні препарат від ведмедика, який  має Висновок державної санітарно – епідеміологічної експертизи.

 

Купить медвецид (100 г) в розницу

 

Революційність і ультрасучасність - його головні відмінні риси. При створенні цього справжнього українського препарату від ведмедика, капустянки та інших шкідників використовувалися найкращі здобутки світової аграрної індустрії.

 

Медвецид Медвецид

Препарат Медвецид – це потужна зброя від ведмедика, капустянки та різних видів шкідників на вашому городі. При випробуванні Медвецида досліди показали, що препарат  надійно захищає: овочеві, квіткові культури, суницю та картоплю.

Секрет ефективної дії препарату Медвецид в унікальному, екологічно – чистому рецепті приготування приманки. Завдяки цьому, ведмедик швидко знаходить приманку в землі та з великим задоволенням з’їдає її. Достатньо однієї гранули препарату для того, щоб шкідник загинув після з’їдання приманки.

Препарат Медвецид має низьку норму витрат, завдяки цьому знижується забруднення навколишнього середовища та не наносить шкоди ґрунтовій мікрофлорі.

Неповторно ефективний склад, екологічно чиста сировина, ексклюзивна упаковка ТМ «Зелена Карта України», унікальна система захисту від підробок - всі ці компоненти стали основою цього особливо ефективного препарату, який фахівці виробництва в місті Харків і Проект «Зелена Карта України», який являється ексклюзивним дистриб’ютором з продажу, з любов'ю представляють споживачам.

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам