Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Гумат торфяний / Купити Гумат торфяний

 

Гумат калію (торфяний)

 

У сучасних технологіях вирощування сільськогосподарських культур широке застосування знаходять різні органічні добрива та біостимулятори. Одним з цих препаратів є гумат калію. Він представляє собою рідке органоминеральное добриво, основою для виробництва якого є торф. Гумат калію здійснює комплексний вплив на грунт, покращуючи її фізичні, хімічні та біологічні властивості. Серед найважливіших функцій гумата калію можна виділити наступні:

 

Аккумулятивна - здатність гумата калію накопичувати довгострокові запаси всіх елементів живлення, вуглеводів, амінокислот в різних середовищах;

• Транспортна - утворення комплексних органомінеральних сполук з металами і мікроелементами, які активно мігрують в рослини, що дозволяє вирощувати екологічно чисті продукти;

Регуляторна - рідкі органомінеральні добрива формують забарвлення грунту і регулюють мінеральне живлення і відновні процеси в ґрунті;

Протекторна - шляхом сорбації гумат калію запобігає надходження в рослини токсичних речовин і радіонуклідів.

 

Таким чином, впливаючи на грунт, гумати впливають і на рослини, сприяючи їх більш активному росту і розвитку, підвищуючи врожайність і якість продукції. Механізм впливу на структуру ґрунту змінюється в залежності від типу грунтів. На важких глинистих грунтах гумати сприяють взаємному відштовхуванню глинистих часток за рахунок видалення зайвих солей і руйнування компактної тривимірної структури глини. Крім впливу на грунт, рідкі органомінеральні добрива впливають і на рослини. Гумат калію діє на рослини на клітинному рівні, активізуючи поглинання поживних речовин, підвищенні енергетичного потенціалу клітин, що веде до підвищення врожайності та якості продукції.

 

Рідкі органомінеральні добрива при обробці ними посадкового матеріалу, стимулюють сильні сходи, що протистоять хворобам, посухам та заморозкам. Протруювання насіння та іншого посадкового матеріалу можна здійснювати спільно з обробкою іншими хімічними засобами захисту рослин. Гумат калію позитивно впливає на всі рослини, збільшуючи ефективність землеробства і підвищуючи врожайність і якість сільськогосподарської продукції. Скорочення застосування мінеральних добрив в чистому вигляді дозволяє не тільки економити кошти, а й вирощувати екологічно чисті продукти. Основні прийоми технології застосування рідкого органомінерального добрива гумата калію виконуються у відповідності з рекомендаціями.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам