Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Органо-мінеральні комплексні добрива

 

«Немає аналогів» - це не рекламний хіт, принципово новий агрохімічний склад органічної добавки виготовлений на основах супрамолекулярної хімії відкриває значні позитивні зміни щодо їх застосування. Це безбаластні рідкі добрива в препаративній формі з конверсією 95% ,миттєво засвоюються, в момент внесення активують біоту (життя) ґрунту, підвищують іонообмін мікроелементів завдяки полі електролітичним властивостям. Для виготовлення використовується харчова ортофосфорна кислота та компоненти природного походження, що мають антиоксиданти – це отримання екологічно чистих плодів сільгоспвиробництва.

Пропонуємо Вам розглянути можливість використання високоефективних, швидкодіючих, без хлорних добрив, які використовуються у сільському господарстві для основного внесення у ґрунти ранньою весною та осінню під оранку, передпосівну культивацію, у період ранніх фаз вегетації, а також разом з поливною водою при зрошенні для позакореневої підкормки. РКД (рідкі комплексні добрива) не містять хлору, гормональних складових, вільної форми аміаку, тому їх транспортування можливе в негерметичних ємностях. Крім цього допускається їх зберігання з іншими агрохімікатами. Головне, що необхідно виділити для розуміння принципу дії наших РКД – це наявність в сполуках постійного полі електролітичного іонообмінного процесу між молекулами, які знаходяться в клітині рослини та молекулами за мембраною. Застосування гумінових речовин в модифікованому фізико-хімічному складі призводить до процесу транспортування необхідних клітин елементів азоту,калію,фосфору,цинку та інших в сотні разів швидше ніж в стандартному малорухливому середовищі. Запропоновані РКД в своєму складі несуть препаративну форму елементів NPK, які починають засвоюватися корінням рослини відразу після внесення, цей фактор принципово змінює строки внесення добрив, їх фізичну масу в порівнянні з традиційними довго розчинними гранулами. Використання РКД незрівнянно ефективніше у порівнянні з традиційними гранульованими формами добрив:


• Забезпечується висока рівномірність внесення поживних речовин, їх практично повне засвоєння та проникнення до кореневої системи рослин. Значно знижуються їх втрати

•Поліпшуються умови праці, знижується риск втрат добрив через неправомірні дії сторонніх осіб

• Відсутність вільної форми аміаку дозволяє їх зберігати та транспортувати у негерметичних ємностях

• Існує можливість використання даного виду добрив у посушливі періоди та поєднання з обробкою ґрунтів засобами захисту рослин, тобто скорочення технологічних витрат

• Низька вартість одиниці діючої речовини у порівнянні з гранульованими формами

 

РКД прості у використанні, вибухо, отруто та пожежобезпечні, неагресивні до чорних металів, завдяки утворенню на їх поверхні фосфатної плівки. Повністю відповідають світовим екологічним вимогам.
Використання добрив нашого виробництва гарантує:

• Підвищення врожайності на 10-30%

• Зростання прибутку за рахунок зниження виробничих витрат

• Збереження та підвищення родючості ґрунтів

• Поліпшення біохімічного складу сільськогосподарської продукції

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам