Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Чистогран

 

Діюча речовина: моно амонійна сіль гліфосату 757 г/кг
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

Чим відрізняється від інших:

В гербіциді Чистогран міститься вдосконалена суха форма гліфосату, тобто Чистогран складається з концентрованого гліфосату. В препаративній формі гербіциду застосовуються сучасні поверхнево-активні речовини що виключає додаткове їх застосування.

Спектр дії препарату:

Всі види однорічних та багаторічних бур'янів, чагарники, деревна рослинність.

 

 

 

 

 

 

Зареєстровані норми витрат:


Культура Шкідливі об’єкти
Норма витрати препарату, кг/га
Картопля  Однорічні та багаторічні бур'яни 1-2

 

 

Купить Чистогран (50 мл) в розницу


Особливості технологи внесення:

Обприскування проводиться під час вегетації бур'янів. Робочий розчин необхідно використати протягом декількох годин після приготування. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини рослин (бур'яни повинні бути у фазі росту!). Залежно від середньодобової температури бур'яни гинуть протягом 7-14 днів. Відсутність дощу протягом 5 годин після обприскування - обов'язкова умова для отримання максимальних результатів. Основний обробіток грунту бажано проводити якомога пізніше після внесення препарату, не раніше, ніж через 2 тижні, оскільки, незважаючи на те, що надземна частина бур'янів загинула, їхня коренева система завжди гине повільніше. Як швидко загине коренева система - залежить від температури та вологості грунту.

Сумісність

Препарат добре сумісний з гербіцидами Вернодар, Оберіг, Осотин, Промінь, Хлібодар, Цукровик, Чистець. Якщо виникають сумніви щодо сумісності з іншим препаратом, рекомендуємо провести попередній тест.

Корисні поради:

Бажано, щоб під час внесення препарату температура повітря була не нижче +12°С і не вище +30°С. Післяжнивні рештки не спалювати, а прибрати з поля. Якщо є час, а вологість орного шару грунту достатня для проростання багаторічних бур'янів, то краще провести дискування грунту для стимуляції проростання кореневищ, що знаходяться у стані спокою. Після рівномірного проростання багаторічних бур'янів провести обприскування препаратом Чистогран. Якщо після збирання попередника до проведення основного обробітку грунту часу на проведення дискування та очікування відростання бур'янів недостатньо, в той час як багаторічні бур'яни мають розвинену зелену надземну частину, дискування краще не робити. У період посухи дискування також краще не проводити перед внесенням гербіциду Чистогран, оскільки бур'яни відростатимуть не повністю. Якщо перед обприскуванням була спекотна суха погода, норму витрати препарату потрібно взяти дещо вищу від середньої, оскільки покривна тканина рослин потовщена. При високій чисельності бур'янів можна підсилити дію препарату Чистогран. Для цього додайте до робочого розчину сульфат амонію, нітрат амонію або карбамід у кількості 2 кг на кожні 100 л робочого розчину. Перед тим, як додавати добриво, обов'язково розчиніть його окремо та відфільтруйте, в іншому разі дрібні нерозчинні частинки можуть забити форсунки обприскувачів. Добриво також бажано додавати до робочого розчину при використанні води з високим вмістом карбонатів. При високій забур'яненості осотом та берізкою польовою доцільно додати до розчину будь-який гербіцид на основі амінної солі або ефіру 2,4-Д з розрахунку половини рекомендованої гектарної норми витрати. Таку суміш необхідно готувати безпосередньо перед обприскуванням. Робочий розчин вносити не пізніше ніж через 60 хвилин після приготування. У такому випадку рекомендована норма витрати гербіциду Чистогран не більше 2 кг/га.

Застереження, роз'яснення:

Не допускати випадкового попадання розчину на інші культури! Ручні роботи на посівах слід проводити не раніше ніж через 7 днів після обробки, а механізовані - через 4. Клас токсичності 3.

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам