Русский         Вконтакте Facebook  

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Смерч

 

Родентицид "Смерч" − один з кращих засобів у боротьбі з чорними і сірими щурами, а також домашніми мишами.

Приманка виготовляється на основі антикоагулянта II-го покоління − бродіфакум (який не є гострою отрутою, а зменшує згортання крові). Дія препарату починається через 3-4 дні і полягає в зменшенні виробництва протромбіну печінкою гризуна і також зниження його загального рівня в організмі. Отримавши дозу бродіфакума гризуни починають відчувати задуху і намагаються виповзти на відкритий простір, загибель тварин відбувається на 6-8-й в результаті внутрішньої кровотечі викликаного руйнуванням кровоносних судин. Навіть якщо тварина не вилізла зі своєї нори, до складу приманки входить муміфікатор, достатній для муміфікації мишей і невеликих щурів.

 

Застосування препарату:

 

Родентицид "Смерч" має широкий спектр застосування: в побутових умовах, у відкритому полі, різних організаціях і на підприємствах, в каналізаційних колекторах, у підвалах житлових і не житлових приміщень, в умовах міської забудови.

 

Для поліпшення поїдання родентицидної приманки необхідно прибрати з території, яка буде оброблена все, що придатне для харчування.
Розкладати приманку рекомендується по периметру проживання гризунів. "Смерч" слід розкладати на шматочках картону або поліетилену на відстані 2-8 метрів в залежності від виду знищуваних гризунів. При можливості слід розкласти приманку в нори, в яких живуть гризуни. Розкладати приманки необхідно тільки в гумових рукавичках.
По закінченню 2-3 днів перевіряють місця, де були розкладені приманки. Всі брикети, не займані шкідниками, слід перенести в нові місця. Там, де родентицид "Смерч" був з'їдений, слід покласти нові фільтр-пакетики. Процес розкладання приманок варто продовжувати через 4-7 днів, до тих пір, поки всі принади залишаться без змін.
Для запобігання поїдання домашніми тваринами в тих місцях, де відбувається дератизація, готові приманки слід заховати в коробочки.
Фільтр − пакетики, в які упакована приманка, слід розкладати не розпаковуючи. Це дуже зручна форма для препарату, тому що вона добре пропускає запах, але в той же час запобігає потраплянню води.


Головною перевагою родентицида "Смерч" є те, що він не викликає страху у колонії гризунів до приманки і його можна використати протягом довгого часу! Готова приманка не вимагає спеціальної утилізації − достатньо її просто закопати в землю, де вона протягом 50 днів повністю розкладеться.

 

 

28.10.14
24.12.13
17.12.13
13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам