Русский         ВконтактеFacebook 

Аміачна вода

Аміачна селітра

Амофос

Вапняково-аміачна селітра

Діамонійфосфат

Діамофоска

Калій хлористий

Карбамід

КАС-32

Нітроамофоска

Сульфат амонію

Гумат торфяний

ЗЗР

 

 

 

 

 

 

Азотофіт

 

АзотофітБіоактиватор, діючою речовиною якого є бактерія Azotopobacter chroococcum. Препарат фіксує молекулярний азот із повітря і постачає його рослинам; продукує біологічно активні речовини, гормони росту та макро- і мікроелементи, необхідні для розвитку рослин; має фунгіцидні властивості - пригнічує ріст фітопатогенної мікрофлори.

 

Сфера застосування:

Біоактиватор АЗОТОФІТ призначений для передпосівної обробки насіння зернових, зерново-бобових, круп'яних, олійних, овочевих культур та коренеплодів; обробки розсади та підживлення овочевих, технічних культур, квітів, ягідників, санжанців фруктових дерев з метою прискорення росту, підвищення урожаю та поліпшення його якості; пригнічення росту фітопогенної мікрофлори - збудники хвороб рослин, а також для покращення природної родючості та оздоровлення грунтів після техногенних аварій.

 

Ефект від застосування:

- підвищення схожості насіння;
- стимцляція розвитку кореневої системи та рослини загалом;
- прискорення цвітіння і дозрівання врожаю;
- покращення мінерального живлення рослини;
- підвищення товарних показників продукції;
- зміцнення імунітету рослин і підвищення стійкості їх до хвороб та абіотичних факторів;
- підвищення урожайності овочевих;
- зменшення витрат на протруєння насіння та захист рослин від хвороб;- зменшення доз азотних добрив.

��������

 

 

Станом на 24.10.2014 року за оперативними даними областей з урахуванням перехідних залишків в наявності (без урахування АР Крим, Донецької, Луганської областей) є майже 617 тис. Тонн або 91% до заявки.
Ціни за період з 1 червня поточного року на аміачну селітру основних вітчизняних хімічних підприємств зросли з 3500 - до 4850 грн. за 1 тонну фізичної ваги або на 28%.

28.10.14

В Україні, Росії і Білорусі аміачна селітра зростає в ціні швидше, ніж її встигають купувати. Попит на товар високий і тому, що обсяги виробництва обмежені. В Україні виробляється на 30% селітри менше, ніж торік, пише Інфоіндустрія.

24.12.13

У Франції Michelin і агропромислова компанія Tereos розпочали спільний проект, спрямований на отримання каучуку для шинної промисловості з цукрового буряка. Не так давно компанії Michelin, Axens і IFPEN почали спільну роботу над тим, щоб отримати з біомаси новий, більш екологічно чистий синтетичний каучук, передає anyfoodanyfeed.com.

17.12.13

5 грудня 2013 міністр екології О.Проскуряков підписав наказ про зняття з держреєстрації фосфід цинку.

13.12.13

 

 


м.Черкаси, вул.Смілянська, 130/5

Відділ збуту мінеральних добрив
Тел.: (0472) 66-19-97

Email: zr_2000@i.ua


Відділ оптового продажу ЗЗР    Тел.: (0472) 38-67-77 

Email: ZR2000@bigmir.net

Написати нам